30-05-2018 / 00:00

4 - 5

-

Przespali połówkę

Deep Blue zdominowało wydarzenia w pierwszej części gry. Lift-Med (nie)wyszedł na pierwszą część gry, jak by mecz sam się miał wygrać. Zawodnicy w żółtych koszulkach byli nieskoncentrowani, a rywale wręcz przeciwnie. Szybkie dwa ciosy, a potem konsekwentna gra i do przerwy"Błękitni" prowadzili 5:1.

Przewaga wystarczyła

Zaliczka z pierwszej części spotkania wystarczyła Deep Blue do odniesienia cennego zwycięstwa, które pozwoliło opuścić strefę spadkową. Lift-Med co prawda w drugiej połowie prezentował się już lepiej, ale był w stanie zniwelować tylko część strat, przegrywając ostatecznie różnicą jednego gola. Porażka ta oznacza, że drużyna nie wykorzystała okazji doskoczenia do strefy medalowej na dystans jednego punktu.

Zagrożenie z rożnych

Podczas meczu zwracała uwagę duża liczba sytuacji wypracowanych przez Lift-Med po rzutach rożnych. Gracze Deep Blue często dopuszczali przeciwników do uderzeń głową, ale tylko raz zostało ono zamienione na bramkę. W pierwszej połowie "główką" Dymek trafił w poprzeczkę, ale dobitka w ten sam sposób Niezabitowskiego była skuteczna.