23-09-2015 / 00:00

5 - 5

-

Początek dla Delty

Lider tabeli Ligi B1 Zabankuj.pl kiepsko rozpoczął spotkanie z Deltą Dębica. Dębiczanie dość szybko objęli dwubramkowe prowadzenie, a w szeregach rywali po raz pierwszy w sezonie pojawiły się oznaki zdenerwowania. Mimo tego Zabankuj.pl z biegiem czasu zaczęło wracać do gry i po pół godzinie gry odrobiło straty.

Szalona końcówka

Niesamowite rzeczy działy się w ostatnich 10 minutach meczu. Najpierw Zabankuj.pl wyszło na prowadzenie, potem dyscypliny pomylił Górecki, który po zagraniu piłki ręką otrzymał żółtą kartkę i Delta grę w przewadze wykorzystała doprowadzając do remisu, następnie wychodząc na ponowne prowadzenie. Na minutę przed końcem mieliśmy remis 4:4, jednak nie był to koniec emocji. Najpierw Delta po stałym fragmencie strzeliła na 5:4, a w ostatniej akcji meczu faulowany był Stachel, który zdecydował się na decydujący rajd. Sam poszkodowany celnie uderzył z rzutu wolnego i remis 5:5 stał się faktem.

Wpadki czołówki

Mecz Delty z Zabankuj stanowił dobre podsumowanie tego tygodnia w Lidze B1. Nie brakowało w nim niespodzianek, a punkty traciła cała pierwsza przed tą serią gier czwórka ligi. Przegrało Deniko Design, a Czyżyny, Delta i Zabankuj do swojego dorobku dopisały tylko po 1 punkcie.