01-06-2015 / 00:00

7 - 3

-

Emocje

Pierwsze 25 minut to mnóstwo emocji, Delta szybko zaaplikowała rywalowi dwa trafienia, który odpowiedział na nie chaotyczną grą. Po chwili jednak i kolejnych motywujących okrzykach Przemysława Prodziewicza, ekipa Dzidy wzięła się do odrabiania strat i do przerwy mieliśmy wynik remisowy, a trafienie na 2:2 zaliczył wspomniany Prodziewicz, który minął rywala i silnym strzałem lewą nogą umieścił futbolówkę w siatce, nie zostawiając golkiperowi najmniejszych szans na skuteczna interwencję.

Spryt

W drugiej połowie Delta umiejętnie wykorzystywała wszystkie błędy Dzidy i punktowała rywala. Mimo sennego początku drugiej części spotkania, Delta dorzuciła kolejne trafienia, na które Dzida odpowiedziała tylko raz i dzięki wygranej 7:3 Delta umocniła się na 6 pozycji.

Rozstrzygnięcia

Dzida zakończyła bieżące rozgrywki z dorobkiem 22 punktów, w zależności od dyspozycji poniedziałkowego rywala w kolejnych meczach zajmie 5 bądź 6 miejsce w tabeli. Ekipa Dzidy notowała w tym roku wiele okazałych zwycięstw, kiedy to potrafiła zmusić rywala, by wyjmował piłkę z siatki 10 czy 13-krotnie. Niestety seria ostatnich trzech porażek nieco przyćmiła ich poprzednie dokonania.