03-10-2014 / 00:00

5 - 4

-

Udany początek

Od początku spotkania to Awist narzucił swoje warunki gry. Długo utrzymywał się przy piłce i wymieniał często podania. Gra taka przyniosła efekt w postaci jednobramkowego prowadzenia do przerwy.

Prawie się udało

Po tym, jak w drugiej połowie Salva doprowadziła do remisu 2:2, trzy gole z rzędu padły łupem Awistu. Wydawało się więc, że sprawa wyniku jest przesądzona, ale gracze w niebieskich koszulkach broni nie złożyli. W samej końcówce zdobyli dwie bramki, ale na kolejne akcje zabrakło czasu.. Mecz zakończył się ostatecznym wynikiem 5:4 na korzyść Awistu, ale drużyna Salvy pokazała charakter.

Pierwsza wygrana

Przed meczem było wiadomo, że jeśli któryś z zespołów zwycięży, będzie to jego pierwsza wygrana w sezonie. Pierwsze zwycięstwo odnotował Awist, przerywając tym samym serię 4 porażek z rzędu. Salva na wygraną czeka już 6 spotkań…