09-05-2014 / 00:00

10 - 4

-

Długo się rozkręcali

Drink Team B potrzebował sporo czasu żeby pewniej poczuć się na boisku. W początkowej fazie spotkania żadna z drużyn nie przejęła inicjatywy co zapowiadało ciekawą i wyrównaną drugą połowę. Okazało się jednak inaczej dzięki dwóm trafieniom zaraz przed końcem pierwszej połowy, na którą Partenaire Pologne zeszło przegrywając 1:3.

Lepsza frekwencja = lepsza gra

Partenaire Pologne może być zadowolone przynajmniej ze swojej postawy w pierwszej połowie. Szczególnie imponował Walid Ajimi, który nie odstawał umiejętnościami od najlepszych zawodników Drink Team B. Na ten mecz PP zjawili się z jednym rezerwowym, ale znów bez nominalnego bramkarza. Wystarczyło to na nieco ponad 20 minut wyrównanej gry.

Chwaja liderem

22 bramki, 10 asyst i aż 6 tytułów MVP. Lider Drink Team B jest na podium obydwu klasyfikacji indywidualnych i jest z pewnością najlepszym kandydatem Drink Team B do tytułu MVP Ligi D2. Z pomocą kolegów jego statystyki mogą jeszcze znacznie urosnąć, jednak w tym meczu zawodnicy z ławki rezerwowych domagali się, by zszedł "bo już się nastrzelał".