15-04-2014 / 00:00

9 - 3

-

Przestój

FC Blumeni mecz rozpoczęli znakomicie i dzięki temu prowadzili już 4:0. Pod koniec pierwszej i na samym początku drugiej przytrafił im się jednak przestój w grze, który KT Oreo wykorzystało zdobywając 3 gole z rzędu i łapiąc kontakt. Jak się jednak okazało to było wszystko na stać było zawodników w czarnych koszulkach.

Odjechali

Po stracie gola kontaktowego w 26 minucie Blumeni ponownie wzięli się za grę. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Już w 30 minucie "Niebiescy" prowadzili dwoma golami, a potem dołożyli jeszcze 4 trafienia.

Brawo za decyzję i za wykonanie

Efektowną bramkę na 3:0 zdobył w tym spotkaniu Radosław Guśpiel, który uderzył niemal z połowy boiska. Uderzenie mocne i precyzyjne, z którym bramkarz rywali sobie nie poradził.