30-03-2014 / 00:00

10 - 2

-

Bezdyskusyjna wygrana

Blumeni zdecydowanie narzucili swój styl gry. Objeli szybkie prowadzenie i kontrolowali spotkanie do ostatnich jego minut. Na przerwę schodzili z wynikiem 4:0, a w drugiej połowie systematycznie rezultat podwyższali.

Proste błędy

Blumeni w odbiorze grali dość agresywnie, ale nawet biorąc to pod uwagę gracze Partenaire Pologne w kilku sytuacjach, w których byli w posiadaniu piłki musieli zachować się lepiej. Tymczasem proste straty i niecelne podania na własnej połowie kończyły się stratami, a czasem także bramkami dla rywali.

Ofensywnie usposobieni

Poza pierwszym spotkaniem z TKKF, w każdym kolejnym Blumeni zdobywali dużą i coraz większą liczbę bramek. Najpierw 6 goli z Cinema City, potem 7 z Pelikanami i teraz przyszła pora na wynik dwucyfrowy.