24-03-2014 / 00:00

4 - 10

-

Od zwycięstwa do zwycięstwa

TKKF Oświecenia dobrze rozpoczęło przygodę z FLS i wygrało właśnie trzeci kolejny mecz. Po ciężkim meczu z Blumenami oraz minimalnie wygranej z Partenaire Pologne przyszła kolej na wysokie, 6-bramkowe zwycięstwo.

Podobne rozpoczęcie

Brainly.com rozpoczęło mecz podobnie, jak starcie z Drink Teamem B, a więc od gola zdobytego po stałym fragmencie gry, już na samym początku. Potem jednak do głosu doszli zawodnicy w pasiastych strojach i na przerwę schodzili prowadząc 3:1.

Wciąż czekają

13 meczów poprzedniego i 3 spotkania tego czekają zawodnicy Brainly.com na pierwsze zwycięstwo w FLS. Kolejna okazja, by przerwać złą serię już w czwartek, kiedy to rywalem będzie KT Oreo, z którym to na starcie sezonu Brainly przegrało 2:3. Czy tym razem będzie inaczej?