13-03-2014 / 00:00

2 - 5

-

Ciężki mecz

Nie było to łatwe spotkanie dla faworyta Ligi D2 TKKF Oświecenia. Zaczęło się już przed meczem, kiedy to ze składu wypadli ważni gracze. Natomiast podczas spotkania wysoko poprzeczkę zawiesili Blumeni, którzy w pierwszej połowie mieli kilka znakomitych sytuacji do zdobycia gola. Pierwsza połowa zakończyła się jednak prowadzeniem TKKF 2:0.

Łapali kontakt

FC Blumeni grali bardzo ambitnie i na pewno nie przestraszyli się faworyzowanego rywala. W drugiej połowie zawodnicy w niebieskich strojach dwukrotnie łapali z rywalem kontakt, ale ostatecznie do remisu nie doprowadzili.

Kropka nad "i"

TKKF Oświecenia marnowało w drugiej części gry sporo okazji, ale w końcu odskoczyło rywalom na bezpieczny dystans. Bramki w 47 i 50 minucie zapewniły trzybramkową wygraną.