-

Składy – obie drużyny nie przystąpiły do tego meczu w najmocniejszych składach. W Melange zabrakło po raz pierwszy w sezonie Augustyna, a w Vittorii nie grali Kłyś, Kozak i Meinguer.

Vittoria nie pozwoliła Melange na zbyt wiele.Koncert – pierwsza połowa w wykonaniu Vittorii była popisowa. Zawodnikom w czerwonych strojach wychodziło niemal wszystko, mieliśmy udane dryblingi, szybkie oraz składne akcje, ładne strzały i aż 7 goli. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że było to najlepsze 25 minut Vittorii w FLS.

Obecni dopiero po przerwie – Melange dopiero w drugiej połowie się przebudził i stawił opór Vittorii. W pierwszej części gry można było odnieść wrażenie, że zawodnicy MFT tylko asystują zawodnikom Vittorii, jednak w drugiej odsłonie pokazali się z niezłej strony. Dwie bramki, dwa strzały w słupek, to wygląda już całkiem dobrze, tyle tylko, że wtedy już było po meczu.

Rekordowe zwycięstwo – wygrana Vittorii 9:2 to jej najwyższe zwycięstwo w historii występów w FLS. Do tej pory tylko raz strzeliła ona 9 goli, ale w starciu z ROCH-em straciła ich 4, więc wygrana nad MFT jest tą rekordową. Dzięki niej Vittorianie zrewanżowali się Melange za wysoką porażkę sprzed roku (3:9).