DTN Boars

29-08-2022 / 20:00

7 - 1

-

forwardSpokojne spotkanie - Nie był to mecz, który porwał oglądających, gdyż gra toczyła się w spokojnym tempie i właściwie niewiele działo się na murawie. Wszystko też toczyło się pod kontrolą jednego zespołu, którym w poniedziałkowy wieczór było DTN Boars zasłużenie triumfujące.

forwardDebiutant z porażką - Młody zespół Ogniwa Kraków nie zapisze swojego debiutu do najbardziej udanych, gdyż zespół Mikołaja Łuszczka przegrał aż 1:7. Były jednak momenty, w których Ogniwo potrafiło prezentować się bardzo dobrze, więc może to być pozytywna informacja na przyszłość.

forwardDominacja - Po zmianie stron na boisku rządził i dzielił już tylko jeden zespół, którym była ekipa DTN Boars. To oni mieli więcej z gry i właściwie przez większość starcia gra toczyła się na połowie Ogniwa, którego chęci z każdą minutą zmniejszały się.