29-08-2022 / 20:30

5 - 6

-

forwardMecz walki - Nie było to najczystsze spotkanie wczorajszego wieczoru, bo obie drużyny pod względem ambicjonalnym i zaangażowania wyszły na boisko naprawdę mocno zmotywowane. Przez to na murawie robiło się czasami gorąco, ale wszystko toczyło się w sportowej atmosferze.

forwardZnakomicie do przerwy - W przerwie Alliance musiało w żołnierskich i konkretnych słowach porozmawiać ze sobą i wziąć się w garść, gdyż po 25 minutach Bianconeri prowadzili już 5:2. Humory po stronie drużyny Mariusza Malary w przerwie były o wiele lepsze, ale najgorsze miało dopiero nadejść.

forwardDowieźli zwycięstwo - Szybko zdobyta bramka po przerwie, która podwyższyła prowadzenie Bianconeri wydawało się, że zamyka mecz, jednak nic bardziej mylnego. Alliance ruszyło do ataków i w samej końcówce zdołało nawet złapać kontakt. Kto wie jak potoczyłoby się to starcie, gdyby potrwało jeszcze chociaż chwilę dłużej, bo było widać, że ukraińska ekipa jest na fali.