Alliance

23-08-2022 / 21:30

8 - 4

-

forwardCiekawe spotkanie - Przez więcej niż połowę meczu spotkanie było naprawdę bardzo wyrównane, a przy okazji stało na wysokim piłkarskim poziomie. Widać było, że zarówno jedni, jak i drudzy wiedzieli jaki mają plan na to starcie i dzięki temu dobra organizacja przyniosła widoczne efekty w postaci fajnego widowiska.

forwardCzerwona kartka - Czerwona kartka otrzymana po pół godzinie gry przez Artura Piegzę z RedFoxa zmieniła całkowicie obraz meczu. Nie dość, że zespół Patryka Pławeckiego stracił jedno z najsilniejszych ofensywnych ogniw to dodatkowo musiał sobie przez pięć minut radzić w osłabieniu, gdzie stracił nie tylko gole, ale również mnóstwo sił.

forwardKoncert w końcówce - Alliance objęło prowadzenie i nie oddało go już do końcowego gwizdka sędziego, a w ostatnich dziesięciu minutach urządzili sobie istny ofensywny koncert, który doprowadził ich do pewnego triumfu 8:4.