Grancommerce

28-04-2022 / 19:10

4 - 1

-

forwardPrezent na początek - Mecz rozpoczął się doskonale dla UBS-u, który już po ośmiu minutach prowadził. Co prawda, sam nie stworzył sobie okazji, którą zamienił na premierowego gola, a sprezentował mu ją przeciwnik, ale wykończenie było idealne.

forwardSpokojne tempo - Niewiele działo się na murawie do około 30 minuty, drużyny rozgrywały spokojne ataki, a z przodu brakowało "ruchu", na co uwagę zwracali zawodnicy obu ekip. Ostatnie 20 minut to zdecydowanie żywsze tempo, najprawdopodobniej gracze zachowali sporo sił.

forwardRyzyko się nie opłaciło - Przy stanie 1:3 kapitan UBS-u, Kamil Wlazło, sugerował, że muszą zaryzykować. Chwilę później sam zaczął podłączać się do akcji ofensywnych, mimo że przecież nominalnie jest defensorem. To się jednak nie opłaciło i H&S po jednej z najlepszych akcji tego meczu, po koronkowej akcji, odjechali jeszcze bardziej i zwyciężyli.