Hitachi Energy

14-04-2022 / 19:45

4 - 5

-

forwardSłaby początek - Po siedmiu minutach dosyć niespodziewanie Hitachi przegrywało już 0:2. Już przy wypełnieniu protokołu meczowego zawodnicy zaznaczyli, że nie wiedzą czy podawać swoje nazwiska, bo przy takiej grze woleliby pozostać anonimowi. Dobrze, że podali, bo później rozkręcili się na dobre.

forwardZdecydowane prowadzenie - Do przerwy UBS Kraków prowadził już 5:2 i wydawało się, że trudno będzie Hitachi o zmianę tego rezultatu. Dodatkowo nie szło im zbytnio w ofensywie, więc UBS miał wszystko pod kontrolą, ale stracił ją w drugiej części, gdy nieco przestraszył się straconych bramek.

forwardNieudany comeback - Sporo sił po przerwie poświęciło Hitachi aby złapać kontakt z przeciwnikiem i w końcu im się to udało. Na więcej w czwartkowy wieczór nie było ich stać, bo zabrakło troszeczkę sił i koncentracji, a dodatkowo UBS nie dawał się już zaskoczyć nie popełniając błędów.