-

forwardMocne otwarcie - NZS UEK FC nie zamierzał bawić się z rywalami, tylko od początku meczu przystąpił do realizacji swojego planu na ten wieczór. Na efekty nie przyszło nam długo czekać. Po ledwie ośmiu minutach gry Akademicy prowadzili już 3:0, co wprowadziło rywali w osłupienie.

forwardSpuścili z tempa - Choć w kolejnych minutach dalej wszystko, co działo się na boisku, było pod kontrolą ekipy Marcina Sarapaty, ta mocno spuściła z tonu. W dalszym ciągu zawodnicy w niebieskich strojach kreowali sobie sporo sytuacji podbramkowych, jednak regularnie zawodziła skuteczność. W związku z tym długo wynik nie ulegał zmianie.

forwardNiepokonani - Środowe zwycięstwo NZS UEK było ich drugim w tym sezonie. Do tego Akademicy dorzucili jeszcze dwa remisy i tak oto po czterech kolejkach należą do skromnego grona niepokonanych w Lidze D1 ekip. Synowie Gepetta znajdują się teraz z kolei na przeciwnym biegunie – po niezłym starcie sezonu wczoraj zaliczyli swoją trzecią porażkę z rzędu.