21-02-2020 / 21:15

7 - 4

Sędzia:

-

Tak jak się spodziewaliśmy na zakończenie fazy zasadniczej w Lidze A Elita-Bud oraz Asy NH stworzyły bardzo interesujące i obfitujące w gole widowisko. Mecz od pierwszej do ostatniej minuty toczył się w szybkim tempie, a obie drużyny grały z dużym polotem i futbolem. Gra była otwarta i nikt nie zamierzał kalkulować. Pierwsza część zawodów była niezwykle wyrównana i żadnej ze stron nie udało się uzyskać większej przewagi. Wynik 3:3 po 20 minutach w pełni odzwierciedlał boiskowe wydarzenia. Po zmianie stron inicjatywę przejęła Elita-Bud, która odskoczyła na dystans dwóch goli. Na kilka minut przed końcowym gwizdkiem Asom udało się jeszcze złapać kontakt, ale mocny finisz w wykonaniu Elity nie pozostawił złudzeń w kwestii tego, kto sięgnie po komplet punktów. Elita-Bud kończy zatem część zasadniczą sezonu na pierwszym miejscu, z kompletem zwycięstw na koncie. Pokonani natomiast muszą się zadowolić trzecim miejscem.