14-02-2020 / 19:05

3 - 4

Sędzia:

Artur Daniel

Pierwsza połowa rywalizacji Adgosklepu.pl z Krakoską Piłką nie zachwyciła. Obie drużyny skupiły się przede wszystkim na zabezpieczeniu dostępu do własnej bramki, przez co mało było klarownych sytuacji i strzałów. Więcej za to oglądaliśmy walki, zwłaszcza o dominację w środkowej strefie boiska. Druga połowa to już jednak zupełnie inna historia. Gra się otworzyła, a jedni i drudzy zaczęli śmielej atakować. Pierwsze fragmenty po wznowieniu gry należały do faworyzowanego Adgosklepu, który wyszedł na prowadzenie 3:0. Wszystko zmierzało więc w dobrym dla tego zespołu kierunku. Nieoczekiwanie kontrolę nad meczem zaczęli przejmować rywale. Gracze Krakoskiej Piłki na 5 minut przed końcem złapali kontakt i wcale nie zamierzali na tym poprzestać. Błyskawicznie strzelili wyrównującego gola i do samego końca walczyli o pełną pulę. Trzy punkty udało im się wyrwać w samej końcówce, a bohaterem drużyny został Jan Stachura. Możemy zatem mówić o sporego kalibru niespodziance.