FC Meczdej

21-10-2019 / 20:35

12 - 1

-

W drugim meczu tej ligi FC Meczdej zmierzył się z Victorią. Podopieczni Cezarego Dudy przystąpili do tego spotkania po dwóch przegranych meczach z rzędu, które przerwały wcześniejszą zwycięską passę beniaminka Ligi C2. Victoria z kolei była bardzo zmobilizowana, aby zdobyć niezbędne punkty do walki o utrzymanie. Wydarzenia na boisku kontrolowali jednak zawodnicy Meczdeja, którzy wyraźnie podrażnieni ostatnimi dwoma niepowodzeniami, niemal od pierwszych minut kontrolowali wydarzenia boiskowe, dokładając do tego dwa trafienia przepięknej urody, które jeszcze bardziej podłamały morale zawodników Adama Pawłowskiego. Finalnie “Czerwoni” wygrali aż 12:1 i szanse Victorii na utrzymanie są już tylko iluzoryczne.