11-06-2018 / 00:00

14 - 2

-

Problemy kadrowe

Koniec sezon to czas wzmożonych problemów kadrowych, a te dopadły wczoraj Adgosklep. Istniało nawet ryzyko, że drużyna nie pojawi się na obiekcie Hutnika, jednak ostatecznie udało się zebrać szóstkę zawodników.

Dominacja

Problemów kadrowych nie miała z kolei Edukacji. Raz, że miała na ławce trzech zmienników, a dwa, że mogła liczyć na kluczowych graczy. W Adgosklepie wśród nieobecnych widniało nazwisko Michała Stypuły, bez którego siła ofensywna znacząco traci na mocy. TEB szybko zaczął przekuwać swoją kadrową przewagę na tą boiskową i już po 3 minutach prowadził 2:0. Potem nastąpił lekki przestój, bo w pierwszej części zobaczyliśmy już tylko jednego gola. W drugiej połowie worek z bramkami rozwiązał się jednak na dobre.

Snajperów dwóch

10 z 14 goli drużyny to dzieło duetu Pater - Leśniak. Mecz z Adgosklepem stanowił więc doskonałe ukoronowanie udanego sezonu dla tej dwójki, która przewodzi w klasyfikacji strzelców. Dodatkowo Pater sięgnie zapewne także po koronę Króla Asyst.