-

Dobre złego początki

Z dużą werwą rozpoczęli to spotkanie, wciąż szukający pierwszych punktów, gracze Los Amigos, którzy szybko wyszli na prowadzenie po tym jak Andrzej Niedźwiedzki posłał piłkę do bramki rywala bezpośrednio z rzutu wolnego. Chwilę później było już 2:0 i mogło się wydawać, że czerwona latarnia Ligi D3 w końcu się przełamie, jednak jak się okazało były to wyłącznie dobre złego początki.

Dobici w końcówce

Calcio & Birra w kolejnych fragmentach meczu doszło do głosu i strzelając bramkę zaraz po wznowieniu gry po przerwie doprowadziło do remisu, a szalę zwycięstwa zespół ten przechylił dzięki skutecznej końcówce. Wynik spotkania może wskazywać na dość pewną wygraną włoskiej ekipy, ale Los Amigos zostali dobici dopiero w ostatnich pięciu minutach, gdy Calcio zdobyło trzy gole pozbawiają swoich rywali szans na premierowy punkty jesienią.

Brylowali Polacy

Calcio & Birra to zespół w dużej mierze składający się z zawodników włoskiej narodowości, ale akurat przeciwko Los Amigos to Polacy grali pierwsze skrzypce, którzy zdobyli wszystkie bramki dla swojej drużyny. Najjaśniejszym punktem ekipy był Jakub Goleniec, który ustrzelił hat-tricka, a po jednym trafieniu dołożyli Krzysztof Fit, Tomasz Cyganowski i Lucio de Dominicis.