10-05-2017 / 00:00

4 - 4

-

Spotkanie na szczycie

Obydwie ekipy bardzo dobrze radzą sobie w lidze D4. Galeco Team zajmuje fotel lidera i jest najskuteczniejszą ekipą w stawce. Big Time Kraków również pretenduje do miejsc w czołówce, tak więc nie może dziwić, że początek meczu był bardzo wyrównany, a żadnej z drużyn nie udało przejąć inicjatywy na dłużej.

Remis do przerwy...

Po dłuższym okresie podczas którego nie padła żadna bramka, w odstępie minuty widzieliśmy dwa gole. Najpierw po długim podaniu i sytuacji sam na sam do bramki trafili gracze Big Time, ale chwilę potem znów był remis po strzale z dystansu Radłowskiego. Nie był to jednak koniec emocji w pierwszej części gry. Obydwie drużyny strzeliły jeszcze po jednym golu i na przerwę schodziły remisując 2:2.

...i na koniec

Worek z bramkami w drugiej połowie rozwiązali gracze Big Time, którzy po nieoczekiwanym uderzeniu z rzutu wolnego objęli prowadzenie. Galeco udało się szybko wyrównać, a chwilę później nawet wyjść na prowadzenie. Jednak tym razem nie zdołali uzyskać 3 punktów. Remis dla Big Time uratował najlepszy na boisku Carlos Diaz Bedmar, który indywidualną akcją zapewnił swojej ekipie cenny punkt.