-

Za duża przewaga?

W debiutującym w Futbolowej Lidze Szóstek Galeco Team wyraźnie upatrywano faworyta tego meczu, ale niewielu spodziewało się, że osiągnie on aż taką przewagę. Zespół ten już w pierwszej minucie spotkania otworzył bramkowe konto, dzięki uderzeniu Grzegorza Torby. Błyskawicznie swoje pierwsze trafienie dołożył Piotr Sikora i nim potyczka na dobre się rozpoczęła, Deportivo było już w kiepskim położeniu. Dalszy przebieg starcia nie zmienił się, więc po 25 minutach było 6:0.

Kolektyw receptą na rekord

W Galeco trudno było znaleźć lidera z prawdziwego zdarzenia, który swoją grą ciągnąłby współpartnerów. Zamiast tego obejrzeliśmy triumf gry zespołowej, która przyniosła rekordowe zwycięstwo tej drużynie. Łupem bramkowym podzieliło się aż siedmiu zawodników, a najwięcej - po 3 - zaliczyli Piotr Sikora wraz z Łukaszem Litwinem. Co równie ważne, GT zaliczyło pierwszy mecz "na zero z tyłu".

Z nieba do czyśćca, a potem do...

Dwa wygrane spotkania na początek wiosny oraz doświadczenie wyniesione z poprzednich rozgrywek sugerowały, że La Speluna powalczy o czołowe lokaty w zestawieniu. Niestety, dalsze spotkania przyniosły passę 3 porażek, a tym samym spadek na obecnie szóstą lokatę. Co gorsza, postawa Speluny w tej potyczce pokazała, że wcale nie musi to być pozycja, którą zajmą oni na koniec rozgrywek...