12-04-2017 / 00:00

1 - 10

-

Wyrównany początek

Obydwie drużyny od początku meczu grały spokojnie. Pierwsze minuty upłynęły pod znakiem gry w środku pola. Później inicjatywę przejął zespół Jaglacci Tinderwolves i to oni mieli więcej z gry. Przewaga w posiadaniu piłki w końcu przełożyła się na korzyść w postaci bramki bowiem po indywidualnej akcji Adama Nakielnego do siatki trafił Tomasz Cienki.

Spokojnie do przerwy

Po pierwszej bramce obraz gry się nie zmienił. Jaglacci prowadzili grę, a 7Up starał się odgryźć głównie próbując zagrań długą piłką. Te próby nie przyniosły większego efektu w postaci sytuacji bramkowych, a na domiar złego 7Up stracił drugiego gola i to Jaglacci do przerwy prowadzili 2-0.

Popis debiutanta

Druga połowa to prawdziwy popis strzelecki debiutujących w tym sezonie w FLS Jaglacci Tinderwolves. Ekipa w niebiesich koszulkach rozgromiła swoich przeciwników strzelając im 10 bramek. Honorowe trafienie dla 7Up padło w niecodziennych okolicznościach ponieważ po próbie zagrania długiego podania przez jednego z graczy Jaglacci piłka odbiła się od pleców Gardiasza i wpadła do siatki.