3 - 2

Sędzia:

-

NA STYKU

Przez większą część spotkania wynik oscylował w okolicach remisu. Big Time Kraków prowadziło już 2:0, ale jak się później okazało było to zbyt mało, aby móc na pewnym etapie meczu dopisać sobie trzy cenne punkty.

DOGONIENI

Ważne minuty dla FC OlszaII nadeszły w drugiej odsłonie. Wtedy to sprawy w swoje ręce wziął Tomasz Kmiecik umieszczając futbolówkę dwukrotnie w siatce rywali. Dzięki jego trafieniom gracze w żółtych koszulkach poczuli swoją szansę i postanowili zaryzykować, rzucając się do szaleńczych ataków.

DECYDUJĄCY CIOS

Tak zdecydowany atak ostatecznie nie przyniósł OlszyII wygranej. Decydujący cios drużyna Big Time Kraków zadała w 48 minucie spotkania, kiedy to po raz drugi piłkę w siatce umieścił Carlos Diaz Bedmar zapewniając tym samym swojej ekipie drugi komplet w sezonie.