03-02-2017 / 00:00

7 - 2

-

Niespodziewane otwarcie

Grupowe mecze obu drużyn wskazywały, że faworyta tego starcia należy upatrywać w Ekipie Wino, która miała za sobą passę pięciu wygranych z rzędu, zwieńczoną zwycięstwem 17:0. Początek tego ćwierćfinałowego meczu miał jednak wyrównany przebieg, a na pierwszą bramkę trzeba było czekać 10 minut. Dość niespodziewanie, wynik spotkania otworzył SOLART, a konkretnie Łukasz Kostrz.

Odwrócne losy

Stracona bramka podziałała niezwykle mobilizująco na zawodników Ekipy Wino, którzy natychmiast wzięli się do odrabiania strat. Na efekty nie trzeba było czekać, a gra wysokim pressingiem szybko przyniosła porządny skutek. Ekipa Wino już w drugiej części pierwszej połowy odwróciła losy meczu, strzelając w przeciągu 6 minut cztery gole i zapewniając sobie bezpieczną przewagę, jeszcze przed przerwą.

Podobny scenariusz

Druga połowa spotkania miała bardzo podobny scenariusz do pierwszej części gry. Jako pierwsi bramkę strzelili gracze SOLART-u, przedłużając jeszcze swoją szansę na skuteczny pościg za rywalem. Kolejne bramki zdobywali już jednak tylko zawodnicy w czerwonych koszulkach, rozwiewając nadzieje swoich przeciwników na doprowadzenie do remisu. Ekipa Wino zagra zatem w półfinale, a jej rywalem w walce o finał będzie Adogsklep.pl