12 - 2

Sędzia:

-

Bez taryfy ulgowej

Pewny wygrania Grupy B Format nie zamierzał dawać taryfy ulgowej UBS, sięgając po kolejne zwycięstwo. Lider grupy przystąpił do swojego ostatnie meczu w fazie grupowej w najmocniejszym składzie i już po trzech minutach prowadził 2:0. Przez cały mecz świetnie wyglądała współpraca tercetu Adrian Pater-Grzegorz Pater - Maciej Zębala, choć najefektowniejszy gol spotkania był dziełem Tomasz Jabłońskego, który w drugiej połowie popisał się efektowną przewrotką.

Kolejna dwucyfrówka

Do tej pory USB był jedyną drużyną, która nie straciła dwucyfrowej liczby bramek w meczu z Formatem. Jednak w drugim spotkaniu z tym rywalem, gracze lidera dokonali tej sztuki, poprawiając swój dotychczasowy najlepszy rezultat - 11 trafień w jednym meczu. UBS na plus może zapisać sobie inny fakt - tylko jemu udało się strzelić przeciwko Formatowi dwie bramki.

Jak burza

Format jest jedyną drużyną w Pucharze Ligi C, która w fazie grupowej odniosła komplet zwycięstw. Aż w czterech meczach gracze tej drużyny strzelili dwucyfrową liczbę bramek, co by niezwykle szczelnej defensywie pozwoliło wyśrubować efektowny bilans bramkowy - 55:5. Kolejną przeszkodzą Formatu na drodze do finału będzie, w meczu ćwierćfinałowym, Black Hawks.