4 - 3

Sędzia:

-

Głową w mur

Choć to Black Hawks wyszło w tym meczu na prowadzenie, po golu kapitana Ryszarda Kalety, to jednak zdecydowanie częściej na połowie przeciwnika w pierwszej połowie przebywali zawodnicy Adgosklep.pl. Jesienny Mistrz Ligi D1 długo bił jednak głową w mur, nie znajdując sposobu na doprowadzenie do wyrównania. Sztuka ta powiodła się dopiero na minutę przed przerwą. Gola "do szatni" strzelił niezawodny Jakub Grudzień.

Walka do końca

W drugiej połowie Adgosklep już zdecydowanie szybciej "napoczął" rywala i szybko podwyższył prowadzenie. Lider Grupy A po pół godzinie gry wywalczył przewagę trzech goli, jednak przeciwnik nie zamierzał łatwo odpuścić. Black Hawks strzelając jeszcze dwie bramki "złapał kontakt" z Adgosklep.pl i choć nie udało się doprowadzić do remisu to drużynie Ryszarda Kalety należą się brawa za ambitną postawę do ostatnich minut.

Kto bliżej?

Bardzo prawdopodobne, że obie drużyny zobaczymy w fazie pucharowej. Pewni wygrania Grupy A są już zawodnicy Adgosklep.pl, którzy zagrają w ćwierćfinale z ZSK '97. Black Hawks zaciekle walczyli z liderem o remis bo jeden punkt zapewniłby im już drugie miejsce, ale i tak sytuacja tego zespołu jest korzystna. Ekipa Ryszarda Kalety zagra swój ostatni mecz przeciwko Augustynowi i aby zachować aktualną lokatę nie może przegrać wyżej niż 1:4.