-

Podobny scenariusz

W ostatniej kolejce w starym roku, obie drużyny spotkały się po raz pierwszy i po dość jednostronnym pojedynku, Ekipa Wino pewnie wygrała 5:1. Rewanżowe spotkanie miało podobny przebieg. "Rycerzy" ponownie stać było tylko na honorowe trafienie, zdobyte po przerwie, w momencie gdy wynik był już praktycznie rozstrzygnięty. Poza tym Ekipa Wino w obu tych meczach do goli zdobytych w pierwszej połowie, dokładała kolejne trzy trafienia w drugiej części gry.

Seriami

Ekipa Wino zaskakiwała w tym meczu rywala seriami. Na otwierającego wynik gola, trzeba było czekać ponad kwadrans, ale gracze w czerwonych koszulkach natychmiast poszli za ciosem i szybko strzelili dwie kolejne bramki. Podobnie w drugiej połowie - wszystkie trzy trafienia po przerwie Ekipy Wino, autorstwa Kamila Banachowicza, padły w odstępie zaledwie 4 minut.

O fotel lidera

Ekipa Wino jest już o krok od zapewnienie sobie awansu do fazy pucharowej, gdyż tylko niezwykle niesprzyjający układ wyników pozbawiałby ją miejsca gwarantującego promocję. Gracze tej drużyny zachowali dystans do pierwszego w tabeli Amadeusa i właśnie z tą drużyną stoczą bój, którego stawką będzie fotel lidera. Do tego niezwykle ciekawie zapowiadającego się spotkania, dojdzie już w następnej kolejce.