-

Przerwany impas

Bardzo długo trzeba było czekać na otwarcie wyniku w tym meczu. Obie drużyny, choć stworzyły sobie kilka okazji do strzelenia gola, przez większą część pierwszej połowy nie znalazły drogi do bramki przeciwnika. Strzelecki impas przerwał dopiero Kamil Banachowicz, który efektownym strzałem w końcówce pierwszej połowy, wpisał się na listę strzelców.

Świetny koniec i początek

Ekipa Wino świetnie skończyła pierwszą i rozpoczęła drugą, połowę spotkania. Tuż po golu Banachowicza, do bramki "Rycerzy" trafił również Sławomir Wilusz i dzięki dwóm golom "do szatni" faworyt prowadził do przerwy 2:0. Gdy zaraz na początku drugiej połowy, kolejne trafienie dołożył Łukasz Podolak, było jasne, że Ekipa Wino sięgnie po drugie zwycięstwo z rzędu.

Okazja do rewanżu

Już w pierwszej kolejce po nowym roku, gracze Kraków Knights będą mieli okazję do rewanżu za środową porażkę. Przy okazji, dla "Rycerzy" będzie to mecz ostatniej szansy, gdyż kolejna przegrana praktycznie pozbawi ich szans na awans do kolejnej rundy. Zawodnikom Ekipy Wino determinacji nie pewno nie zabraknie, ponieważ wciąż mogą oni wyprzedzić w tabeli Amadeusa.