-

Niespodziewany początek

Mimo iż to GSBK przystępował do tego meczu w roli lidera grupy, to jednak faworytem spotkania, z racji doświadczenia, wydawali się być "Hiszpanie". Tymczasem gracze w pomarańczowych koszulkach po 7 minutach prowadzili już 2:0 i niespodzianka wisiała powietrzu. Jak się okazało, było to jednak tylko dobre złego początki GSBK.

Hat-trick w trzy minuty

La Furia już przed przerwą doprowadziła do remisu, ale o jej zwycięstwie zadecydowała, przede wszystkim, lepsza, druga połowa. Skutecznością błysnął Mateusz Ziółko, który był autorem wszystkich trafień po przerwie. Snajper La Furii w zaledwie trzy minuty skompletował hat-tricka, a w samej końcówce dołożył jeszcze jedną bramkę, zapewniając swojej drużynie pierwszą wygraną w tegorocznym Pucharze Ligi.

Ciekawie

Rywalizacja w Grupie D Pucharu Ligi C wygląda na początku turnieju wyjątkowo ciekawie. La Furia dzięki środowej wygranej zrównała się punktami z GSBK i zmniejszyła dystans do SOLART-u, który pomimo remisu z Istanbulem, został nowym liderem. Z pierwszego miejsca spadł GSBK. Co ciekawe gracze w pomarańczowych koszulkach zanotowali w dwóch pierwszych meczach identyczne wyniki - najpierw pokonali Istanbul United 6:2, by następnie dokładnie w tych samej rozmiarach ulec "Hiszpanom".