Sędzia:

-

Zrewanżowali się

UBS środowym spotkaniem debiutował w tegorocznym Pucharze Ligi i w swoim pierwszym turniejowym meczu udało mu się sięgnąć po komplet punktów. Tym samym zespół ten zrewanżował się Januszom Futbolu za porażkę w jesiennym sezonie 2:5.

Pogoń bez happy-endu

UBS od pierwszych minut zaatakował zdecydowanie i na efekty nie trzeba było długo czekać. Zespół ten prowadził do przerwy 4:2, a na początku drugiej połowy jeszcze powiększył przewagę. Janusze nie złożyły jednak broni i ambitnie walczyły do ostatnich minut. W efekcie, w samej końcówce udało się zdobyć kontaktowego gola, ale na doprowadzenie to remisu zabrakło już czasu.

Kolektyw

W drużynie UBS nie było w tym spotkaniu zdecydowanego lidera, który wziąłby na siebie odpowiedzialność za strzelanie goli, a siłą zespołu okazał się być kolektyw. Na listę strzelców przeciwko Januszom wpisało się siedmiu różnych zawodników i każdy z nich zdobył po jednej bramce.