05-10-2016 / 00:00

3 - 10

-

Szybkie prowadzenie

W meczu pomiędzy Heinekenem, a Formatem niespodziewanie na prowadzenie wyszła pierwsza z ekip. „Zieloni” bardzo dobrze weszli w spotkanie z Formatem i to oni kreowali wydarzenia na boisku przez pierwsze minuty spotkania.

Koncertowa gra

Z czasem jednak do głosu zaczął dochodzić faworyt tego spotkania. Gracze Formatu z każdą minutą prezentowali się coraz lepiej, by w pewnym momencie całkiem zdominować swojego rywala, czego efektem było bardzo pewne i wysokie zwycięstwo. Warto odnotować też błyskawiczny hattrick ustrzelony przez Sławomira Urbaniaka, który trzy gole zebrał pomiędzy 21 a 24 minutą gry.

Awans w zasięgu

Dzięki zdobytym w środę trzem punktom zespół Formatu awansował na trzecie miejsce w tabeli, przez co pokazał, że może być ekipą, która mocno włączy się w walkę o miejsce premiowane awansem do Ligi B.