2 - 4

Sędzia:

-

Futbol na wysokim poziomie

Po bardzo dobrym i toczonym w szybkim tempie spotkaniu Format zwyciężył Sointeractive SA 4:2. Akcje, zwłaszcza te rozgrywane przez ekipę zwycięzców, mogły podobać się wszystkim, którzy obserwowali to spotkanie. Piłkarze Formatu grali szybko i dokładnie obsługiwali piłką kolegów znajdujących się w sytuacjach dogodnych do zdobycia bramki.

Zasłużony triumf

Do zwycięstwa Format poprowadził autor dwóch goli Maciej Zębala, świetnie dysponowany już po raz kolejny w tym sezonie. Po jednym golu dołożyli Łukasz Sobesto i Łukasz Pyciński i Format już do przerwy prowadził 4:0.

Ambitna pogoń

Rozprężenie i brak koncentracji prowadzących sprawił, że SoInteractive „wróciło do gry” i na dobrą postawę przeciwników z pierwszej połowy było w stanie odpowiedzieć dwoma trafieniami w wykonaniu Radosława Makuły i Sebastiana Stypki. Jak się jednak okazało tylko na tyle było stać zawodników w fioletowych strojach, którzy przegrali po raz czwarty jesienią i po 6 kolejce znaleźli się w strefie spadkowej. Format z kolei po raz czwarty wygrał i jest tuż za ligowym podium.