30-09-2016 / 00:00

3 - 10

-

Pierwsza porażka?

Wiosną 2016 roku AGMA wygrała bezpośredni mecz tych zespołów 2:1 i była to jedyna porażka Cisco w ubiegłym sezonie w FLS (nie licząc walkowera z S4E). W tej edycji "Niebiescy" uzbierali dotychczas 13 punktów, notując cztery wygrane, jeden remis i ani jednej porażki. Można więc było się zastanawiać, czy i tym razem AGMA znajdzie sposób na znajdującego się w dobrej dyspozycji rywala?

Długo kazali czekać...

Bardzo długo oglądaliśmy nieco chaotyczna grę z obu stron - dużo było strat, a mało spokojnego rozgrywania piłki. W końcu jednak przełamało się Cisco i jako pierwsze trafiło do bramki przeciwników w 17 minucie. Przed przerwą „Niebiescy” dołożyli jeszcze trzy gole i mieli korzystny dla siebie rezultat 4:1.

Dominacja

W drugiej części gry Cisco już całkowicie zdominowało AGMĘ, co chwilę strzelając kolejne gole. Najwięcej, bo aż cztery zdobył Jan Węgrzyn - lider drużyny i zdecydowany MVP tego spotkania.