23-09-2016 / 00:00

2 - 5

-

Zaważyła pierwsza połowa

W piątkowy mecz lepiej wszedł zespół CCKS Chłopy i to właśnie gracze w granatowych koszulkach wyszli w 7 minucie na prowadzenie. Na tym jednak nie chcieli poprzestać i dzięki bramkom z 11 i 17 minuty wypracowali sobie bepieczną, trzybramkową przewagę. Chłopy w drugą połowę wchodziły więc w komfortowej sytuacji i mogły spokojnie kontrolować mecz. Efektem tego były kolejne dwa gole i prowadzenie w pewnym momencie już 5:0. Potem jednak graczom CCKS zabrakło koncentracji i Kaprin zmniejszył rozmiary porażki ustalając rezultat na 5:2.

5 bramek, 5 strzelców

W piątej kolejce CCKS Chłopy zagrały swój najlepszy mecz obecnym sezonie. Strzelili 5 bramek, a na liście strzelców ujrzeliśmy 5 różnych nazwisk. Bramki zdobyli: Michał Cyganek, Tomasz Marczak, Patrick Piotrowski, Karol Kudełka i nowy zawodnik w ekipie CCKS Chłopów Dawid Wielgus.

Na przełamanie

Przed meczem zdecydowanym faworytem był Kaprin mający w dorobku o 9 punktów więcej. CCKS Chłopy pokazały jednak, że statystyki nie grają, a wszystko weryfikuje boisko. W ten o to sposób gracze tego zespołu odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo w obecnym sezonie.