20-09-2016 / 00:00

3 - 4

-

Mecz na szczycie

Oba zespoły prezentują w tym sezonie świetną dyspozycje i zanotowały komplet punktów. Już to zapowiadało nam emocje w tym spotkaniu i walkę o każdą piłkę. Sam początek meczu doskonale to potwierdził. Minęło zaledwie kilka minut, a już widzieliśmy dwie bramki, najpierw w 2 minucie dla Bezpieczników i już po minucie szybka odpowiedź AGMY.

Kara za minimalizm

Zespół Bezpieczników zadowolił się zaledwie jednobramkowym prowadzeniem i oddał inicjatywę AGMIE. Każdy, kto jest trochę związany z piłka, wie jak zdradziecki potrafi być wynik 2:1. Taki też okazał się w tym przypadku. Drużyna AGMY poczuła krew i zdołała odrobić straty z nawiązką.

Więcej argumentów

Drużyna grająca w granatowych strojach mimo straty prowadzenia miała jednak więcej piłkarskich argumentów po swojej stronie. Zdołała nie tylko doprowadzić do wyrównania, ale także przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść w ostatniej minucie meczu. Bezpieczniki dzięki temu zwycięstwu podtrzymują zwycięską passe i zrównują się punktami ze swoimi bezpośrednim przeciwnikiem do awansu, ale mają jeden rozegrany mecz mniej. Pokazują więc tym samym innym zespołom, kto jest na chwilę obecną jest największym faworytem do awansu.