19-09-2016 / 00:00

9 - 4

-

Nie pozwolili na wiele

Po szybkim i interesującym spotkaniu ekipa Formatu pokonała drużynę Czarnego Lotosu 9:4. Formalni gospodarze od początku narzucili mocne tempo w tym meczu. Po 15 minutach zawodnicy Formatu prowadzili 2:0, a na przerwę schodzili z przewagą już trzech goli (4:1). W drugiej połowie gracze beniaminka potwierdzili tylko swoją dominację w tym spotkaniu, ostatecznie wygrywając pewnie 9:4.

Zabawa po przerwie

W pierwszej połowie meczu drużyna Czarnego Lotosu próbowała nawiązać walkę z rywalem, jednak po zmianie stron grała w tym meczu już tylko jedna drużyna. Format dominował w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła. Akcje tego zespołu były szybkie i pomysłowe. Gracze Formatu często dochodzili do sytuacji, gdzie znajdowali się w trójkę przed jednym obrońcą i bramkarzem Lotosu.

Popisy Zębali

Cztery bramki w dzisiejszym meczu były autorstwem Macieja Zębali. Zawodnik Formatu otworzył wynik spotkania, zdobywając gola w 10 minucie. Przed przerwą zaliczył jeszcze jedno trafienie, a po zmianie stron dołożył kolejne dwie bramki. Zębala oprócz skuteczności, wyróżniał się też dobrym panowaniem nad piłką i znakomitym przeglądem pola.