13-09-2016 / 00:00

9 - 3

-

Wspaniały początek

W tym meczu faworytem był DHL, jednak początek meczu zwiastował, że Heineken może im pokrzyżować szyki. „Piwosze” zdecydowanie zaatakowali i już w 2 minucie prowadzili po bramce Gałki, który precyzyjnie wykończył indywidualną akcję i dał nadzieję swojej drużynie na zdobycie trzech punktów.

DHL odrabia straty

Stracona bramka nie wprowadziła zamętu w szeregi faworyta, który od tego momentu przejął kontrolę nad meczem. W końcu po udanym przechwycie wyrównał Lekki, a chwilę później było już 2:1. Mimo to Heineken nie poddał się i już minutę później po strzale z wolnego gola na remis strzelił Gałka. Kolejny cios ze strony rywali tylko rozjuszył graczy DHL, którzy konsekwentnie atakowali i do przerwy udało im się uzyskać dwubramkowe prowadzenie.

Deklasacja w końcówce

Gracze w zielonych strojach chcieli odmienić wynik spotkania i ambitnie atakowali. Nie przynosiło to jednak żadnych rezultatów, bo DHL znakomicie się bronił, a prym w defensywie wiódł Lekki. Spokój i konsekwencja w obronie, pozwoliła faworytom na zastopowanie zapędów rywali, a dzięki dużej skuteczności w końcówce spotkania wynik meczu wskazuje na deklasację przeciwników.