2 - 4

Sędzia:

-

Zwycięski Kaprin

W meczu FLS Kaprin Kraków pokonał ekipę Czarnego Lotosu 4:2. „Czerwoni” mieli przewagę przez większą część spotkania i odnieśli pewne zwycięstwo. Mimo ambitnej postawy Czarnego Lotosu wygrana Kaprinu praktycznie nie była zagrożona.

Zabrakło argumentów

Ekipa w czarnych koszulkach uległa rożnicą dwóch goli, a wpływ na taki właśnie wynik miał przede wszystkim brak dokładnego rozegrania i pomysłu na rozmontowanie defensywy Kaprinu. Jednym ze sposobów Czarnego Lotosu na zaskoczenie bramkarza rywali były mocne strzały z rzutów wolnych, jednak te nie znajdowały drogi do bramki.

Mocne otwarcia

O sukcesie Kaprinu w dużej mierze zadecydowały mocne otwarcia w wykonaniu tej drużyny. Zawodnicy w czerwonych koszulkach po bramce Piotrowskiego już w 1 minucie spotkania "napoczęli rywala". Zabójczy dla Czarnego Lotosu okazał się również początek 2 połowy, kiedy to po 4 minutach Dudziak wyprowadził Kaprin na prowadzenie 2:1. Zwłaszcza ta druga bramka dodała pewności tej drużynie, która po kolejnych kilkunastu minutach prowadziła już 4:1.