-

Skuteczny początek

W tym meczu lekkim faworytem były Bezpieczniki, a początek spotkania tylko potwierdził te przypuszczenia. Mimo tego, że SoInteractive próbowało swoich sił w ataku pozycyjnym to ich rywale uzyskali prowadzenie. Po świetnie wyprowadzonej kontrze do bramki trafił Piwowarczyk i tym samym otworzył wynik meczu.

Niewykorzystane sytuacje się mszczą

SoInteractive próbowało natychmiast odrobić straty, jednak Bezpieczniki dobrze organizowały się w defensywie i nie dopuszczały rywali do strzałów. W końcu jednak po indywidualnej akcji Szymczyk minął bramkarza, uderzył do pustej bramki, ale znakomity wślizg obrońcy zapobiegł utracie gola. Po tej akcji w wyniku kolejnego kontrataku dwubramkowe prowadzenie uzyskały Bezpieczniki.

Dwa gole w minutę

Nie był to jednak koniec emocji w tym meczu. Chwilę po utracie drugiej bramki SoInteractive wreszcie przedarło się w pole karne przeciwników, a dwa razy do siatki trafił Tuleja dzięki czemu wszystko zaczęło się od początku. Remis nie trwał jednak długo, bo błąd popełnił bramkarz drużyny w fioletowych strojach i na przerwę Bezpieczniki schodziły z jednobramkowym prowadzeniem. Po przerwie obraz gry się nie zmienił. SoInteractive atakowało, jednak to rywale byli bardziej skuteczni w efekcie wygrywając 5:3.