4 - 9

Sędzia:

-

Wyrównany początek

Pierwsze minuty potwierdziły przedmeczowe zapowiedzi, według których w tym meczu nie było wyraźnego faworyta. Po chwili do głosu doszli zawodnicy w pomarańczowych koszulkach, którzy dzięki indywidualnej akcji Sajnoga zdobyli pierwszą bramkę w tym meczu, a DHL musiał skupić się na odrabianiu strat. Wyrównać udało się już 6 minut później, po fantastycznym uderzeniu z rzutu wolnego Mirusa.

Bramkowy finisz

Stan remisowy 1:1 trwał jednak tylko minutę, bo do siatki DHL trafił Błaszczyk. Najwięcej emocji było jednak pod koniec pierwszej części gry, bo wówczas padły jeszcze trzy bramki. Na dwa gole Grabowskiego odpowiedział Mirus, dzięki czemu DHL mógł mieć nadzieję na jakiekolwiek punkty w tym spotkaniu.

Contel rozwiewa wątpliwości

Grający w żółtych strojach zawodnicy DHLu od początku drugiej połowy rzucili się do ataku. Oddawali mnóstwo strzałów z dystansu i z bliska, jednak nie byli w stanie pokonać golkipera rywali. Dużo lepiej dysponowani byli gracze Contel Team, którzy szybko wybili przeciwnikom z głowy zdobycie punktów w tym meczu. Zdobyli pięć bramek w drugiej połowie i mimo, że w końcówce meczu dwoma golami odpowiedział DHL to wynik spotkania zdecydowanie pokazuje, kto był lepszy w tym pojedynku.