3 - 4

Sędzia:

-

Szansa na punkty

Obie drużyny przegrały poprzednie spotkanie ligowe, więc były bardzo zdeterminowane, by zasmakować zwycięstwa po raz pierwszy jesienią właśnie w tym meczu. Wiosną 6:2 wygrał Heineken, jednak w tabeli wyżej uplasowały się Chłopy. Można więc było się spodziewać ciekawego meczu i tak było.

Pół na pół

CCKS Chłopy od pierwszego gwizdka atakowały, co dało efekt w dwóch bramkach w ciągu 10 minut. Chwilę później jakby "odcięło im prąd" - gracze w granatowych koszulkach nie potrafili skutecznie przeprowadzić piłki pod bramkę rywala, za to Heineken się obudził i na przerwę schodził już z prowadzeniem 3:2.

Wymęczona wygrana

W drugiej części spotkania zmęczenie dało o sobie znać wśród zawodników obu ekip. Udało im się strzelić po jeszcze jednej bramce, ale ostateczny wynik, jak i ten do przerwy, korzystny dla Heinekena, który co warto odnotować radzić sobie musiał bez nominalnego bramkarza.